یخچال ساید بای ساید ال جی مدل X257

انتخاب لیست فروشنده / انواع این محصول :

       
نقره ای دستگاه
18 ماه آوا سرویس زمان تحویل 3 روز کاری موجود 51950000 تومان
سفید دستگاه
18 ماه آوا سرویس زمان تحویل 3 روز کاری موجود 49950000 تومان


مشتري گرامي
باسلام
ضمن تشکر بابت انتخاب و اطمینان شما به گروه ایران ایمالز، خواهشمند است در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از محصولات جدید، با شماره های ذیل تماس حاصل فرماييد.
تلفن تماس :
021-91091401    (5 خط)
 
SMS، واتس آپ و تلگرام:   
09384189052       
 
ایمیل:
info@iranemalls.com
 
باتشکر
مدیریت گروه ایران ایمالز

تعداد :


مشخصات یخچال فریزر Side By Side ال جی مدل X257

یخچال و فریزر ساید مدل X257 یکی از یخچال فریزرهای ساید بای ساید ال جی است که از ظرفیت 668 لیتر برخوردار است. این یخچال فریزر دارای طراحی درب در درب است و تا 41% از هدر رفت سرما جلوگیری میکند. طراحی InstaView در یخچال درب در درب X257 به شما اجازه میدهد بدون باز کردن درب یخچال بتوانید مواد غذایی داخل آن را مشاهده کنید. یخچال فریزر ال جی X257 دارای قفسه هایی از جنس نشکن است. همچنین دارای محفظه مخصوص بطری، سبزیجات و میوه، تخم مرغ و غیره میباشد. یخچال فریرز ساید بای ساید ال جی X257 به کمپرسور اینورتر خطی مجهز شده است. این کمپرسور صدای بسیار کمی تولید میکند و طول عمر بالایی دارد. همچنین در مصرف انرژی نیز صرفه جویی میکند. یخچال فریزر درب در درب ال جی X257 به سیستم یخریز و آبریز مجهز شده است. طراحی یخریز این یخچال فریزر بسیار باریک است و فضا برای قرار دادن مواد غذایی بیشتر را برای شما امکان پذیر میکند. این یخچال فریزر به تکنولوژی Hygiene FRESH+ مجهز شده است و باکتری ها و بوی بد داخل محصول را تا 99.99% از بین میبرد. همچنین دارای سیستم Moist Balance Crisper است و تعادل رطوبت داخل یخچال فریزر را حفظ میکند. یخچال فریزر هوشمند ال جی X257 قابلیت اتصال به وای فای دارد و از اینترنت اشیا پشتیبانی میکند. شما میتوانید با دانلود و نصب نرم افزار LG ThinQ روی تلفن همراه هومشند از راه دور به مدیریت یخچال فریزر X257 الجی بپردازید. همچنین این مدل دارای سیستم عیب یاب هوشمند است و شما را از مشکلات دستگاه با خبر میسازد. در ادامه به بررسی مشخصات یخچال فریزر سفید ال جی X257 میپردازیم. شما میتوانید قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی X257 را با تکنولوژی InstaView در سایت دی جی بانه مشاهده کنید.

بررسی مشخصات X257 ال جی با تکنولوژی InstaView
خرید یخچال فریزر درب در درب ال جی X257 با بهترین قیمت از بانه.

 

طراحی یخچال فریزر ال جی X257 رنگ سفید

ال جی یکی از تولید کنندگان لوازم خانه و آشپزخانه است. طراحی محصولات این شرکت شیک و زیباست و از دوام خوبی نیز برخوردار میباشد. X257 یکی از یخچال فریزرهای 668 لیتری ال جی است که در رنگ سفید تولید شده است. این یخچال فریزر به محفظه های مختلفی مجهز شده است. محفظه مخصوص میوه و سبزیجات، تخم مرغ، ظروف کوچک، بطری نوشیدنی و غیره باعث میشود تا با قرار دادن هرکدام از وسیله ها سر جای خود محیط داخل یخچال فریزر ال جی X257 مرتب باشد. این یخچال فریزر از طراحی InstaView و درب در درب برخوردار است. به این ترتیب بدون باز کردن درب یخچال میتوانید داخل آن را مشاهده کنید. حتی پس از باز کردن درب نیز تا 41% از هدر رفت سرما جلوگیری خواهد شد. جنس قفسه های یخچال فریزر درب در درب X257 از شیشه های حرارت دیده مستحکم است و به راحتی خراب نمیشود. لامپ های LED که داخل یخچال فریزر تعبیه شده اند نور زیادی تولید میکنند و به راحتی میتوانید محتویات داخل یخچال فریزر را ببینید. X257 الجی به آبریز و یخریز مجهز شده است. طراحی باریک یخساز این دستگاه فضای بسیار کمی را داخل فریزر اشغال میکند و فضای بیشتری برای قرار دادن مواد غذایی در اختیار شما قرار میگیرد. طراحی یخچال فریزر ال جی X257 در رنگ سفید به راحتی با دکوراسیون رنگ روشن آشپزخانه های مدرن قابل هماهنگی است و جلوه زیبایی به محیط میبخشد.

طراحی شیک یخچال فریزر سفید الجی X257
X257 ال جی رنگ سفید با طراحی InstaView.

 

طراحی درب در درب (InstaView)

یخچال فریزر ساید باید ساید ال جی X257 از طراحی درب در درب و InstaView برخوردار است. طراحی InstaView به شما اجازه میدهد تا بدون باز کردن درب یخچال محتویات داخل آن را مشاهده کنید. با دو بار ضربه زدن روی قسمت شیشه ای یخچال، بدون اینکه درب آن را باز شود میتوانید مواد غذایی داخل را ببینید. به این ترتیب سرمای داخل یخچال هدر نمیرود و مواد غذایی داخل یخچال مدت زمان بیشتری تازه میمانند. طراحی درب در درب یخچال ال جی X257 به شما این امکان را میدهد تا مواد غذایی و نوشیدنی هایی که معمولا از آن استفاده می کنید را در آن قسمت قرار داده تا به راحتی بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. با طراحی InstaView سرمای داخل یخچال هدر نرفته و مواد غذایی تازه تر میماند.

تکنولوژی InstaView و طراحی درب در درب ال جی X257
طراحی درب در درب و InstaView یخچال فریزر ساید بای ساید الجی X257.
دسترسی راحت به مواد غذایی در X257 ال جی با طراحی درب در درب

دسترسی آسان به مواد غذایی

طراحی InstaView یخچال X257 الجی از هدر رفت سرما تا حد زیادی جلوگیری میکند. این طراحی به شما اجازه میدهد با دو بار ضربه روی قسمت شیشه ای یخچال داخل آن را بدون باز کردن درب مشاهده کنید. به کمک طراحی InstaView و درب در درب یخچال فریزر الجی X257 خیلی راحت به مواد غذایی خود دسترسی پیدا میکند.

جلوگیری از هدر رفتن سرما در X257

ال جی با طراحی InstaView یخچال فریزر درب در درب X257 به شما اجازه میدهد بدون باز کردن درب یخچال داخل آن را مشاهده کنید. این عمل باعث میشود تا با باز نکردن درب یخچال از هدر رفتن سرمای داخل یخچال جلوگیری شود و مواد غذایی تا مدت بیشتری سالم و تازه باقی بماند. طراحی InstaView باعث میشود تا سرمای داخل یخچال حدود 41% کمتر هدر برود.

طراحی InstaView ال جی X257 و جلوگیری از هدر رفتن سرما
یخ ساز فریزر X257 با طراحی باریک و سیستم SpacePlus

سیستم یخ SpacePlus

یخچال فریزر 668 لیتر ال جی X257 به سیستم یخ ریز و آبریز مجهز شده است. به این ترتیب دیگر برای برداشتن آب و یخ نیازی به باز کردن درب یخچال و فریزر نخواهید داشت. معمولا محفظه آب ریز و یخ ریز جای زیادی را در قسمت درب یخچال فریزر اشغال میکند. LG سیستم یخ ریز فریزر X257 را با تکنولوژی SpacePlus طراحی کرده است. طراحی باریک یخ ریز این یخچال فریزر که در درب آن قرار گرفته است فضای بسیار کمی را اشغال میکند. بنابراین در کنار داشتن سیستم یخ ساز، شما می توانید مواد غذایی بیشتری را در فریزر نگهداری کنید.

محفظه مخصوص میوه و سبزیجات

محفظه مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات در یخچال فریزر ال جی X257 به شکلی ساخته شده تا رطوبت داخل آن در حد معینی حفظ شود و میوه و سبزیجات تازگی و طراوت خود را حفظ نمایند. رطوبت حاصل از مواد غذایی نگهداری شده در این محفظه بعد از مدتی تبخیر شده و در قسمت مشبک بالای محفظه، سرد و تبدیل به آب می شود. به این ترتیب رطوبت از بین نمی رود و تعادل آن حفظ می شود. همین موضوع باعث می شود تا میوه و سبزیجات نگهداری شده در این محفظه طراوت و تازگی خود را حفظ کنند. شما میتوانید با یک سوییچ ساده هوای داخل محفظه را برای نگهداری میوه یا سبزیجات تنظیم کنید.

X257 ال جی مجهز به محفظه مخصوص میوه و سبزیجات

قفسه مخصوص بطری در ال جی X257

یخچال فریزر ساید بای ساید X257 از محفظه های مختلفی برای قرار دادن مواد غذایی برخوردار است. این یخچال فریزر از قفسه مخصوص بطری های نوشیدنی برخوردار است. شما میتوانید تا حداکثر چهار بطری را به صورت افقی داخل این قفسه قرار دهید. یخچال فریزر ال جی X257 از نوشیدنی های داخل بطری با دمای مطلوب در مدت زمان طولانی نگهداری میکند.

یخچال فریزر ال جی X257 مجهز به قفسه مخصوص بطری و نوشیدنی
یخچال فریزر درب در درب ال جی X257 دارای محفظه مخصوص ظروف کوچک

محفظه مخصوص ظروف کوچک

X257 الجی دارای محفظه مخصوص مواد غذایی کوچک است. شما میتوانید مواد غذایی کوچکی مانند کره، پنیر و یا غذاهای آماده مانند سوسیس یا کالباس را در این محفظه قرار دهید. این قفسه علاوه بر نظم بخشیدن به محیط یخچال فریزر باعث میشود تا مواد غذایی کوچک، مرتب و در یک قسمت قرار بگیرند. به این ترتیب پیدا کردن و دسترسی به آنها به راحت ترین شکل ممکن صورت خواهد گرفت.

تکنولوژی Hygiene FRESH+

یکی از ویژگی های بسیار خوبی که در یخچال فریزر ساید بای ساید الجی X257 به کار رفته است برخورداری از فناوری Hygiene FRESH+ میباشد. تکنولوژی Hygiene FRESH+ ال جی از فیلتر 5 لایه برای از بین بردن گرد و خاک، قارچ ها، بوی اسیدی و قلیایی و باکتری ها که عامل اصلی بوی بد غذاها هستند، استفاده می کند. فیلتر Hygiene FRESH+ به صورت خودکار به تصفیه و پاکسازی هوای داخل یخچال فریزر X257 ال جی میپردازد. این فیلتر هوای هوشمند با از بین بردن 99.99% باکتری ها و همچنین بوی بد مواد غذایی هوای داخل یخچال فریزر تمیز نگه داشته و به حفظ تازگی مواد غذایی داخل یخچال کمک میکند.

از بین بردن بوی بد و باکتری در یخچال فریزر ساید بای ساید X257 ال جی
ال جی X257 مجهز به فناوری Hygiene FRESH+.

 

Moist Balance Crisper در ال جی X257

ال جی X257 به سیستم Moist Balance Crisper مجهز شده است. این سیستم باعث میشود تا تعادل رطوبت داخل یخچال فریزر حفظ شود و مواد غذایی مدت بیشتری تازه و سالم بمانند. وظیفه این کشو با سیستم Moist Balance Crisper حفظ رطوبت و همچنین تبخیر رطوبت اضافی از مواد غذایی میباشد. یک جداره مشبک در قسمت بالایی کشو تعبیه شده است که رطوبت پس از تبخیر بر روی جداره مشبک قرار می گیرد و در صورت کاهش رطوبت دوباره بخار سرد شده و مواد غذایی را مرطوب می کند. با حفظ تعادل رطوبت داخل کشو مواد غذایی مدت بیشتری در یخچال فریزر ال جی X257 سالم خواهند ماند.

کنترل رطوبت در یخچال فریزر X257 الجی

 

یخچال فریزر ال جی X257 با کمپرسور اینورتر خطی

LG یخچال فریزر درب در درب X257 را به کمپرسور اینورتر خطی مجهز کرده است. کمپرسور اینورتر خطی در مصرف انرژی صرفه جویی می کند، سرو صدای کمی تولید می کند و باعث می شود تا مواد غذایی مدت طولانی تری تازه بمانند. کمپرسور اینورتر خطی اصطحکاک داخلی کمتری دارد و در نتیجه در طولانی مدت استهلاک کمتری نیز خواهد داشت. این کمپرسور تا 32% در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و دوام بالایی دارد. تداوم کارکرد این کمپرسور در یخچال فریزر اینوتر خطی ال جی X257 باعث ثابت ماندن دمای داخل یخچال فریزر شده و به تازه ماندن مواد غذایی کمک فراوانی میکند.

کمپرسور اینورتر خطی در X257 الجی
یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی X257 مجهز به کمپرسور اینورتر خطی.
ال جی X257 با عملکرد بیصدا

عملکرد کم صدای یخچال فریزر X257

یخچال فریزر 668 لیتری ال جی X257 دارای موتور کمپرسور اینورتر خطی است. این موتور اصطحکاک کمی دارد و سر و صدای کمی تولید میکند. این کمپرسور تنها 39 دسی بل صدا تولید میکند. صدای تولید شده از یخچال فریزر X257 هنگام کارکرد مانع آرامش شما نمیشود. کمپرسور اینورتر خطی سر و صدای غیرضروری را حذف میکند و شما به سختی متوجه صدای کارکرد یخچال فریزر خواهید شد.

کاهش مصرف انرژی در X257 الجی

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی X257 در مصرف انرژی صرفه جویی میکند. این یخچال فریزر درب در درب با مجهز بودن به کمپرسور اینورتر خطی و کاهش اصطحکاک انرژی کمی مصرف میکند. یخچال فریزر اینورتر خطی X257 الجی تا 32% انرژی مصرفی را کاهش میدهد و یک یخچال فریزر اقتصادی برای شما خواهد بود.

مصرف پایین انرژی در یخچال فریزر ال جی X257

پشتیبانی از اینترنت اشیا و برنامه LG ThinQ

ال جی یخچال فریزرهای جدید خود را هوشمند تولید میکند. یخچال فریزر هوشمند ال جی X257 قابلیت اتصال به وای فای دارد و میتوانید از طریق گوشی موبایل به مدیریت و تنظیمات آن بپردازید. پشتیبانی از اینترنت اشیا یکی از بهترین تکنولوژی های به کار رفته در این یخچال فریزر 668 لیتری میباشد. یخچال فریزر ساید بای ساید X257 از برنامه LG ThinQ پشتیبانی میکند. شما میتوانید با دانلود و نصب این برنامه روی تلفن همراه هوشمند به تنظیمات یخچال فریزر از راه دور بپردازید. با استفاده از اپلیکیشن ThinQ ال جی شما میتوانید از طریق گوشی هوشمند، یخچال فریزر درب در درب X257 را کنترل وعیب یابی کنید. حتی وقتی که در خانه حضور ندارید میتوانید خیلی راحت درجه حرارت یخچال را تنظیم کنید، تکنولوژی HygieneFresh را کنترل کنید و همچنین با یک اشاره نسبت به عیب یابی یخچال خود اقدام نمایید. برنامه هوشمند LG ThinQ برای سیستم عامل های اندروید و IOS قابل دسترسی است و از طریق گوگل پلی یا آپ استور میتوانید آن را دانلود و روی گوشی تلفن هوشمند خود نصب کنید.

شرکت سازنده

LG

نوع یخچال

ساید بای ساید

رده مصرف انرژی

++A

گنجایش یخچال

405 لیتر خالص

گنجایش فریزر

263 لیتر

گنجایش کل

۶۶۸ لیتر

وزن

132 کیلوگرم

رنگ

نقره ای

ارتفاع

1790 میلیمتر

پهنا

912 میلیمتر

عمق

907 میلی متر

تعداد طبقات

4 عدد یخچال 4 عدد فریزر

طبقات درب

5 عدد یخچال 2 عدد فریزر

تعداد کشو

2 عدد یخچال 2 عدد فریزر

نوع کمپرسور

دیجیتال اینورتر خطی هوشمند

قفل کودک

دارد

بدون برفک

دارد

آبسرد کن

دارد

قابلیت اتصال آب شهری

دارد

یخساز اتوماتیک (آب شهری)

دارد

لامپ یخچال

LED

سایر ویژگی ها

قابلیت اسمارت, قفسه های شیشه ای مقاوم، کشو میوه و سبزی، کنترل دما، انجماد سریع، سیستم چند جریانی هوا، فیلتر Hygiene Fresh+

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است