فرم درخواست خرید اقساطی محصولات ایران ایمالز

 

فروشگاه آنلاین ایران ایمالز هم اکنون افتخار دارد در زمینه فروش اقساطی کلیه کالاهای موجود در سایت با روش های متنوع ارائه خدمت نماید . لذا در صورتیکه که توان خرید کالا با وام یا شرایط اقساط را دارید و دارای یکی از شرایط ذیل می باشید :

شرایط ویژه دریافت وام خرید کالا از ایران ایمالز:

مبلغ وام تا سقف 300 میلیون ریال با کارمزد %21 سالیانه با بازپرداخت پلن های 6 ماهه و 12 ماهه بدون نیاز به ضامن و حذف پروسه مراجعه حضوری به بانک به متقاضیان خرید اقساطی از ایران ایمالز اعطاء می گردد. جهت ثیت درخواست می توان به دو روش آنلاین یا مراجعه حضوری به نمایندگان ایران ایمالز، عمل نمود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر، به یکی از راه های ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید (با کلیک روی آیکون زیر).

راه های ارتباط با ایران ایمالز

 

شرایط خرید اقساطی از ایران ایمالز:

1)حساب جاری معتبر و دسته چک (حتی دسته چک شخصی ) بدون ارائه ضامن و نامه کسر از حقوق

2) ارئه سفته با ضامن دولتی

3) ارائه نامه کسر از حقوق مورد قبول ایران ایمالز

(توجه: هم اکنون فقط آیتم شماره 1 امکان پذیر هست و به تدریج در آینده آیتم های 2 و 3 نیز عملی خواهد شد.)

شما میتوانید کالای مورد نیاز خود را به صورت اقساط حداکثر تا 24 ماه تامین نمائید. بدین صورت که حداقل یک - چهارم مبلغ کالا به صورت نقد و الباقی به صورت اقساط اخذ خواهد شد. در صورت تمایل به خرید اقساطی کالا از ایران ایمالز لطفا یکی از روش های زیر را انتخاب نمایید.

1- با کلیک بر روی آیتم 1(با رنگ آبی مشخص شده)، اطلاعات مربوطه را (که بیش از چند دقیقه زمان نخواهد برد را) تکمیل و از طریق ایمیل info@iranemalls.com یا واتس آپ به شماره 09179804113  ارسال فرمائید

2- با کلیک بر روی آیتم 2 (با رنگ سبز مشخص شده) فرم مربوطه را بصورت آنلاین تکمیل نمایید.

. کارشناسان واحد مربوطه درخواست شما را بررسی و در صورت مثبت بودن استعلام های مربوطه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. یادآوری می گردد اطلاعات اخذ شده با حفظ حریم خصوصی صرفا جهت اعتبار سنجی می باشد. خرید اقساطی از ایران ایمالز دارای مزیت هائی می باشد که از طریق وب سایت ما، می توانید از آنها اطلاع حاصل فرمایید.

1-جهت تهیه و تکمیل فرم در این قسمت کلیک نمایید.

 

2- جهت تکمیل آنلاین فرم در این قسمت کلیک نمایید